Stała współpraca

Skontaktuj się z nami!

Pomożemy zaplanować podróż
dla Twojej grupy.

Użyj formularza kontaktowego z zakładki KONTAKT
lub zadzwoń do nas.

Ofertę stałej współpracy wynajmu autokarów turystycznych kierujemy do biur podróży z Warszawy oraz Radomia.

Zapewniamy dogodne warunki długoterminowej współpracy na obszarze całej Europy. Dysponujemy pojazdami o ilości miejsc od 42 do 55 pasażerów. Nasze autokary wyposażonych w między innymi: klimatyzację, wc, cafe bar, system multimedialny (DVD, monitory), mikrofon, w pełni regulowane wygodne fotele, indywidualne oświetlenie oraz nawiewy.

Wszystkich pasażerów obejmuje ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków (NW).

Posiadamy wszystkie potrzebne certyfikaty oraz licencję do prowadzenia międzynarodowego transportu osób zgodnie z wymogami Unii Europejskiej.

Dzięki stałej współpracy, biura podróży mogą liczyć na specjalne, niższe stawki przewozowe oraz profity w postaci gratisowych przejazdów na wybranych trasach.

Wszystkie pytania oraz zaproszenia do przetargów prosimy wysyłać na adres utmj@utmj.pl lub dzwoniąc bezpośrednio na numer 604 270 632.

Nasze autokary są zawsze gotowe do Państwa dyspozycji.

 

OFERTA SPECJALNA WYNAJMU AUTOKARÓW – ZIMA 2015!

Usługi Transportowe Marian Jabłoński (UTMJ), firma z ponad 20-stoletnim stażem zaprasza do współpracy w zakresie wynajmu autokarów turystycznych na wyjazdy grupowe w sezonie ZIMOWYM 2015! Specjalnie dla biur podróży oraz zorganizowanych grup wycieczkowych z Warszawy przygotowaliśmy promocyjne stawki przewozowe na zimowe wyjazdy krajowe i zagraniczne. Wszystkim klientom, którzy podejmą współpracę z nami w czasie zimowego sezonu wypoczynkowego 2014, zaoferujemy niższe stawki kilometrowe niż obecnie obowiązujące w obrębie Warszawy. Dojazd autokaru z Kozienic (nasza siedziba) do punktu zbiórki w Warszawie – gratis.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Nasze autokary są zawsze w 100% sprawne technicznie i dodatkowo przechodzą naszą wewnętrzna kontrolę stanu technicznego przed każdym wyjazdem!

Więcej informacji pod numerem telefonu 604 270 632.

Gorąco zachęcamy do współpracy!
Zespół Usługi Transportowe Marian Jabłoński.